The First Sales Academy

Ükski tehing ei sünni maailmas ilma kahe väärtusliku osapoole osaluseta: üks ostab, teine müüb. Inimeste veenmine, läbirääkimiste pidamine ja edukas müügitöö mängivad täna ühiskonnas ülitähtsat rolli, olenemata sellest, kas soovite tulevikus hakata ettevõtjaks või jääda palgatööle. Meie akadeemia annab teile väärtuslikke teadmisi, mida klassiruumist naljalt ei leia – teadmisi, mida ka meile mitte keegi koolis ei õpetanud. Meie eesmärk on anda teile universaalselt rakendatavaid oskusi, mis aitavad teil elutee jooksul saavutada tõelist edu.

Unistused peaksid olema suured, kuid nende saavutamiseks tuleb vaeva näha. Iga noor võib olla järgmine edukas Eesti või Euroopa tippjuht, kuid see ei saabu iseenesest, vaid nõuab pühendumust. Vähesed meist sünnivad rikastena, mis tähendab, et paljud peavad edu saavutamiseks pingutama.

“The First Sales Academy” annab teadmised ja oskused, mis tasuvad ennast aastate jooksul ära sadades ning suisa tuhandetes kordades. See tähendab, et antud õppeprogrammis osalemine on üheks parimaks investeeringuks, mida noorel inimesel on võimalik teha. Me usume, et paljud teist soovivad tulevikus saavutada edukaks ning meie missioon on teid sellel teekonnal toetada. Tulevikus on teil võimalik saavutada, mida iganes te soovite ning mitte miski ei takista teil tulevikus kuuluda Eesti kõige edukamate inimeste hulka.

“The First Sales Academy” on Eestis esimene ja täiesti ainulaadne müügialane õppeprogramm, mis on suunatud ainult noortele. Teisisõnu inimestele, kellele on tulevikus uutest teadmistest just kõige rohkem kasu. Soovime, et tulevik tooks teile õnne, edu ja rahulolu.

Õppetööd läbiviimist ei planeeri me alates 2023 aastast enam Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Kuna üle Eesti on tekkinud suur nõudlus õppes osalemise vastu, siis alates 2023 õppeaasta sügisest toimuvad reaalajas kohtumised üle veebikeskkonna. Enam pole vahet, kas olete Tallinnast, Põlvast või Hiiumaalt, sest õppetöös osalemine on muutunud lihtsamaks ning mugavamaks kui eales varem. Võtame eesmärgiks viia tipptasemel teadmised igasse Eestimaa otsa

Eesmärk

Meie eesmärk on arendada teie oskusi ja rikastada teadmiste pagasit. Meie õppetöö keskendub praktilistele oskustele ja teadmistele, mis aitavad teil silma paista tulevikumaailmas. Õppeprotsessi käigus sütitame teie huvi uute teadmiste vastu ning näitame, kuidas neid reaalses elus rakendada. Samal ajal tagame, et õpe oleks nauditav, sest me usume, et edu saavutamisel on rõõmsameelne õppimine oluline faktor.

Õppeprogrammi edukatele läbijatele saame tulevikus pakkuda erinevaid koostöövõimalusi. Näiteks, kas teile meeldiks teha suvevaheajal tööd, mille eest on võimalik teenida palju rohkem, kui olete seni unistanud? Lisaks tasule ja oskuste praktiseerimisele saaksite väärtusliku kogemuse, mille lisada CV-sse ning, sellele oleme omaltpoolt alati nõus lisama ka soovituskirja.

Sihtgrupp

“The First Sales Academy” on suunatud 9.-12. klassi õpilastele. Grupi suurus on piiratud kuni 20 õpilasega.

Õppesisu

Teoreetiline ja praktiline osa on jaotatud teemade kaupa võrdselt;

 • Müük ja läbirääkimised;
 • avalik esinemine ja enesekindlus;
 • nõustamine ja kuulamine;
 • ettevõtlusega alustamine ning sortiment;
 • keerulised olukorrad ning konfliktid;
 • novaatorlik ja loov mõtlemine;
 • rutiinitaluvus ja enesemotiveerimine;
 • nutiseadmete teadlik kasutamine;
 • konfliktide lahendamine;
 • töö ja CV ehk eneseturundus;
 • meeskonnatöö ja selle juhtimine;
 • ajakasutus ja selle juhtimine;
 • kontrolli säilitamine keerulistes olukordades;
 • konstruktiivne kriitika ja eneseareng.

Õpiväljundid

 • Teab, millised on põhilised müügioskused;
 • suudab genereerida äriideesid;
 • suudab probleeme lahendada senisest loovamalt ning ratsionaalsemalt;
 • oskab ennast paremini kontrollida ning juhtida vestlusi;
 • märkab võimalikke konflikte ja teab nende lahendamise protsessi;
 • oskab argumenteerida ning veenda kuulajaid;
 • teab, mis on oluline tööotsimise ning CV koostamise juures;
 • teab, mis on ajajuhtimine ja seab erinevaid prioriteete;
 • oskab rakendada nutiseadmete võimalusi enda kasuks tööle;
 • võtab vastu kriitikat ja analüüsib oma tegevusi;
 • julgeb suhelda ning sõnastada selgelt oma seisukohti;
 • teab turunduse põhilisi eesmärke ning strateegiaid.

Õppetöö ja programmi edukas sooritamine

Õpe toimub igal nädalal ühe korra ja kestab 60 minutit. Antud õppeprogrammi kestvuseks on neli kuud. Kõikidel huvilistel on võimalik liituda kahel korral aastas. Esimene grupp alustab septembri teises pooles ning teise grupiga alustame oma avastuste rohket teekonda jaanuari teises pooles. Õppeprogrammi edukaks läbimiseks loetakse õppetöös vähemalt 80% ulatuses osalemist ning praktikumide sooritamist. Õppeprogrammi lõpus väljastatakse osalejatele vastavasisuline tunnistus.

* Õppetöögraafik lisatakse peagi meie kodulehele. Kohatasu ühes kalendrikuus on 35€. Registreerimiseks kirjutage: info@ehma.ee ning lisage sinna oma nimi, lapse nimi, kool ja klass. Pärast kirja saamist võtame teiega personaalselt ühendust.

Õppejuht – M. Lokotar

Olen aastaid tegutsenud erasektoris ja seda vägagi edukalt. Senise karjääri jooksul olen omandanud kogemusi kuues erinevas organisatsioonis ning osalenud üheteistkümnes põnevas projektis. Minu ametialane teekond sai alguse müügisektorist, ent paraku ei olnud mul tollal ühtegi korralikku mentorit Kuigi tegin kümneid ja isegi sadu vigu, ei lasknud ma end sellest heidutada, vaid õppisin vigadest ning arenesin pidevalt.

Kõik minu ametikohad erasektoris on erineval moel olnud seotud juhtimise, müügi ja turundusega. Olen töötanud Eesti väikeettevõtetes ja suurtes rahvusvaheliselt edukates organisatsioonides. Asutasin oma esimese ettevõtte juba 22-aastaselt ning tegin oma esimese investeeringu 15-aastaselt. Omades kõrgharidust ärijuhtimises, olen pidevalt täiendanud oma teadmisi koolitustega erinevates õppeasutustes: Tallinna Ülikool, Tartu Ülikool, Yale University, University of Michigan, University of London, Duke University, Erasmus University Rotterdam, Georgia Institute of Technology, University of California, Imperial College London ning London Business School. Lisaks olen osalenud toodete müügi ja selle juhtimise koolitustel Soomes, Taanis ning Saksamaal.

Oma esimesed kogemused koolitajana sain juba 2013 aastal, seda siis põhitöö kõrvalt. Lisaks sellele olen juhtinud regiooni suurimas kutsekoolis suurimat õppeosakonda. Täna olen ma külalislekotriks Tallinna Tehnikakõrgkoolis, Tallinna Majanduskoolis ning Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Senise haridustöö raames olen pälvinud tunnustuse „Praktik Cum Laude“ meisterliku ja pühendumusega praktikajuhendamise eest.