Kontaktid ja tagasiside

Õppejuht – M.Lokotar

Koolitusspetsialist – K.Mets

Kirjutage meile: info@ehma.ee

Helistage meile: +372 5649 6218

Tagasiside õppeaastatel 2021/22 ja 2022/23

„Ma ei oskaks midagi muuta, sest oli väga huvitav.“
„Kõik oli hästi ning toredate praktiliste näidetega.“
„Väga mõnus loeng, kui nii palju nalja poleks saanud, siis vast poleks väga põnev olnud. Tore, et polnud lihtsalt loengu vormis, vaid huvitavate ülesannetega.“
„Hindan 10/10! Väga head loengud olid. Sai nädalat alustada heal lainel. Meeldisid rühmaülesanded, kus pidi ise lahendusi leidma.“
„Täitsa tore loengusari. Iseseisvaid ülesandeid võiks isegi rohkem olla.“
„Õpe meeldis. Võiks tulevikus samamoodi jätkata.“
„Nagu eestlastele kombeks siis täitsa „okei“ ehk 10/10st.“
„Loengud olid huvitavad, õppejõud oli kõrgel tasemel. Mina ei muudaks midagi.“
„ 5/5! Arvasin, et tulevad väga igavad loengud, aga tegelikult olid need väga ägedad.“
„Väga sisukad, heade eluliste näidete ja praktiliste ülesannetega loengud.“
„Loengud olid väga lõõgastavad ning harivad. Isiklikult ei leia ühtegi etteheidet.“
„Jäin väga rahule. Loengud olid huvitavad isegi kui teema polnud väga huvitav. Sai lahendada elulisi ülesandeid ja ka nalja visata. Jätkata samas vaimus.“
„Kõik oli väga hästi, tore õppejõud ja huvitav kuulata. Meeldisid näited ja ülesanded. Teisiti ei teeks midagi.“
„Kõik oli arusaadav ja põhjalikult selgitatud.“
„Väga meeldisid loengud, jutt oli põnev.“
„Minu jaoks oli põnev, kuna olen natuke selle teemaga kursis siis oli hea kordamine ja kindlasti õppisin ka juurde. Ainuke ebameeldiv asi oli see, et kohtusime just esmaspäeviti.“
„Loengutes selgitati kõiki ülesandeid väga hästi.“
„Loengud olid huvitavad ja hästi ehitatud, näited olid toodud reaalsetest situatsioonidest.“
„Kõik meeldis, saime kasulikku infot, mida saame kasutada ka oma igapäevases elus.“
„Loengud meeldisid väga, sest sisaldasid elulisi näiteid.“
„Meeldib, et kaasate kõiki kuulajaid rühmatöödega.“
„Loeng meeldis, sest sai kuulata elulisi näiteid ja oma teadmisi kasutada erinevates ülesannetes.“
„Tunnid möödusid kiirelt ja igav ei hakanud.“
„Ei kujuta ette, kuidas saaks majandust veel huvitavamaks muuta.“

„Loengud olid väga põnevad ja meeldisid väga.“
„Tunnid meeldisid mulle väga, need olid sisutihedad ja vaheldusrikkad.“
„Oli väga hästi ning põnevalt organiseeritud loeng. Tegelikult on see sel aastal kõige huvitavam aine, millest päris palju jäi meelde, kuna te ise räägite sellest huviga ning tõite palju elulisi näiteid.“
„Loengud olid kaasahaaravad ja mitmekesised. Igas tunnis leidis aset midagi põnevat. Kõik oli väga hästi ja igast küljest vahva.“
„Kõik meeldis 10/10!
„Mulle väga meeldis, et Madis on hea huumorimeelega ning abivalmis lektor. Tunnid olid põnevad minu jaoks nagu nii, sest mulle meeldivad arvutamise ülesanded.“
„Minu jaoks oli antud loeng väga põnevalt ja kaasahaaravalt ehitatud.“
„Minu arvates oli kursus piisavalt arusaadav ja huvitav. Ülesanded olid praktilised ja saadud teadmistest on tulevikus kindlasti kasu.“
„Tänaseni minu lemmik loeng. Reaalselt tund kus enamus ajast jõuab mõte järgi ja päriselt jääb ka midagi meelde.“
„Kahju, et Madise loengud lõpevad. Majandusõpetus oli minu lemmik tund, oli äärmiselt lihtne infot saada.“
„Minu arust on loengud olnud korras nagu Norras. Sisukalt ning humoorikalt läbi viidud ning üldine õhkkond oli väga meeldiv.“
„Tund oli põnev ja meeldis.“
„Siiani kõige elavam loeng.“
„Arvan, et loengud olid väga põnevad ja informatiivsed, kuna toodi palju elulisi näiteid, mitte ei loetud igavatelt slaididelt maha.“
„Loengud olid põnevad ja praktilised. Meeldiv on õppejõu metoodika, näited elust enesest läbi huumori. Matemaatilised harjutused olid praktilised ning meeldivad.“
„Selle õppeaasta kõige toredam aine.“
„Loeng oli väga põnev ja huvitav. Ainuke loeng, kus päriselt midagi muuta ei tahaks, sest on juba põnev.“
„Väga meeldivad loengud, koos muheda lektori jutuga.“
„Loengud on olnud väga põnevad ja praktilised. Ei oskaks midagi muuta.“
„Kõik meeldis! Õpetaja oskab jagada teadmisi ja teha tunde põnevaks.“
„Minu arvates see kursus on väga põnev ja mugav, sest kõik on tunnis arusaadav.“
„Lektor selgitab kõike nii hästi. Ta on võimeline igale asjale lisama mõne elulise situatsiooni enda kogemustest ning ärimaailmas üldisemalt.“
„Loengud on olnud väga praktilised ja põnevad, nendes on olnud väga tore ja mina ei oskaks teha ühtegi ettepanekut millegi muutmiseks.“
„Kahju, et läbi sai, sest kindlasti oleks ma kuulnud veel palju põnevaid ning praktilisi asju.“
„Siiralt kõige toredam loeng sellel aastal.“

“Mulle väga meeldis see, et õpetaja on noor ja värskete teadmistega. On näha, et inimene on selliste teemadega väga palju kokku puutunud ja tegeleb sellega igapäevaselt. Tund oli põnevalt läbi viidud nii, et isegi kui oli selline teema, et ei pruugi kõikidele meeldida, haaras see ikka kaasa ja pani mõtlema.”
“Loengud olid niigi väga huvitavad, kuigi väidetavalt lubati “maailma kõige igavamat loengut/tundi”. Seega olen õppejõuga väga rahul :).”
“Minu arvates loengud olid põnevad, aga ei meeldinud rühmatööd. Need ei meeldi mulle ükskõik, mis ainetes, see ei ole teie probleem, vaid ainult minu oma.”
“Teie tunnid on ikkagi hästi tehtud ning soovituseks võib teha rohkem praktilisi ülesandeid, edu edaspidistes tundides.”
“Kuna ma ei tegele finantsasjadega on see tund kasulik, aga mingid momendid olid ikka rasked minu jaoks. Kokkuvõttes olin rahul loengutega.”
“Loengut minu hinnangul ei saakski anda põnevamalt/praktilisemalt. Teie loengud olid võrdselt põnevad, praktilised ja teoreetilised. Lisandväärtuseks olid arutelud erinevatel õpingutega seotud teemadel, mis tihtipeale aitasid üks-teist paremini mõista.
“Loengud olid vägagi huvitavad ja nende uute teadmistega on kindlasti lihtsam aru saada majanduslikest tegevustest. Tundides oli piisavalt koostööd ja loengu osa. Kõik jäi bilanssi.”
“Praegu on juba hea tasakaal teooria ja praktilise osa vahel. Muidu ok, aga kui saaks alustada teisest tunnist oleks veel vingem. Siis ei peaks hommikul ummikus istuma.”
“Minu hinnangul oli teie loeng väga hea. Kindlasti seni parim, kus koolis osalenud olen. Arvan, et praktilisemaks peaks minema juba raamatupidamise eriala studeerivate tudengitega.”
“Väga hea kõik.”
“Mulle üldiselt meeldis kõik. Ma olen õppinud koolis 3 aastat majandust, võin öelda, et nendest paarist kuust siin oli rohkem kasu, sest kõik oli täpselt ja lühidalt seletatud.”
“Loengud on juba päris põnevad ja informatiivsed. Ainus muudatus võiks olla tundide toimumise ajad. Kell 8 hommikul on raske majandusest mõelda :).”

“Minu meelest oli kõik väga huvitav ja tore. Ei oskaks väga midagi juurde soovitada.
“Loengud meeldisid. Meeldis, et slaididel oli info olulised osad mustana ja “nice to know” värviliselt. Oleks soovinud rohkem maksu ülesandeid lahendada.”
“Leian, et kohalkäidud loengud olid väga sisukad ning heade näidetega.”
“Üldiselt kõik oli korras. Meeldis väga, et oli üsna palju praktilisi harjutusi.”
“Mulle väga meeldisid need tunnid, õppejõud rääkis huvitavalt ja põnev oli kuulata.”
“Üllataval kombel oli see loeng väga huvitav ja ma ei usu, et selle ülesehitust/läbiviimist muutma peaks. Sain väga palju asju selgeks.”
“Raske vastata. Kui igal õpilasel oleks oma ettevõte, siis oleksid loengud palju kasulikumad ja oleks ka rohkem praktilisi küsimusi.”
“Loengud olid väga põnevad, aga võiks olla paar video/artiklit päriselu näidete kohta.”
“Väga tore ja huvitavad tunnid olid.”
“Arvan, et tegite loengud huvitavaks ning oli meeldiv teie loengus osaleda :).”
“Muidu olid tunnid põnevad, aga võiks vaadata mingit videomaterjali. Meeldis, et tehti ka rühmatöid ning, et töös sai kasutada oma materjale.”
“Alati on võimalus kasvuks, kuid mina ei oska öelda, mida võiks paremaks teha. Mulle meeldis, sest õpetaja püüdis teha kõike selgeks, et meil läheks hästi.”
“Minu jaoks oli loeng piisavalt põnev, varem poleks osanud oodata, et mulle meeldib majanduse tund. Meeldis, et õpetaja aitab igal moel.
“Kursus oli antud väga põnevalt ja detailselt, mis mulle väga meeldis. Isiklikult oleks tahtnud veel kuulda reaalsetest lugudest ja praktilisest näidetest. Rohkem praktilisi lugusid jne. oleks asja selgemaks teinud :). Üldiselt ei ole üldse majandushuviline, aga see kursus oli väga meeldiv ja hea ülesehitusega.

“Minu arust oli piisavalt põnev. Meeldivad elulised näited alati, kuna see teeb kõik palju lihtsamaks.”
“Minu arvates olid loengud kõikide näidete, arvutamiste, rühmatööde jne. poolest piisavalt praktilised ja huvitavad. Õppejõud kutsus ise neid teemasid igavaks, kuigi minu jaoks oli üks huvitavamaid aineid esimesel semestril.
“Minu hinnangul oli põnevust ja praktilisust piisavalt. Kursus iseenesest oli väga mõnus, kuid uuesti ei teeks :). Aga midagi ei ole vaja muuta.”
“Võiks vaadata teemakohast videot/filmi. Üldiselt meeldis, natukene oli vahel teooria igav.”
“Meeldis, et oli palju kasulikku infot, mis tulevikus võib aidata. Kuna eesti keel ei ole minu emakeel, siis oleks tahtnud rohkem lihtsustatud selgitusi ja detailsemat infot lahenduskäikude kohta.”
“Täitsa toredad loengud olid. Eriti meeldis see leibkonna mängimise ül.”
“Üldiselt oli põnev, aga kogu see teema on minule pisut keeruline. Elulised näited olid väga head! Mängud päriselu teemadel olid ka pilku avavad.”
“Väga tore oli kõik, kuid oleks võinud olla detailsemalt selgitamist ning mingite arvutuskäikude läbi arutamist. Muidu oli väga tore kogu see tundide ülesehitus.”

“Meeldis käia tunnis, mille teemast väga aru ei saanud, aga see tundub nüüd nii loogiline.”
“Ei ole võimalik seda tundi huvitavamaks teha. Olen gümnaasiumis samad ained läbinud ja need olid palju igavamad ja midagi väga meelde ei jäänud. Selle aasta kõige meeldejäävamad ja huvitavamad loengud.”
“Senistest loengutest oli see loeng kindlasti kõige suurema kasuteguriga. Teooria oli hästi seletatud eluliste olukordadega. Mina arvan, et teisiti pole vaja midagi teha.”
“Tunnid olid praktilised, kohati humoorikad, seletused ja näited toodud elust enesest. Ei tekkinud kordagi sellist tunnet, et tahaks öelda, et ma ei saanud aru :).”
“Mina väga nautisin ja tulin tundi hea meelega. Elulised harjutused olid eriti huvitavad ja tegid tunni ka lollimale arusaadavaks.”
“Oli piisavalt erinevaid harjutusülesandeid ja teooriat ka parasjagu :D.”
“Minu hinnangul on loengud piisavalt põnevad.”
“Tunnid olid väga põnevad. Meeldisid grupitööd. Võib-olla võiks arvutusülesannete juures pikemalt peatuda. Meeldisid iga teema juures välja toodud elulised näited.”

“Minu jaoks on see hetkel olnud kõige põnevam loeng. Algselt arvasin, et saab olema väga igav ja raske, kuid ma eksisin.”
“Mulle meeldis, sest üsna igav aine oli tegelikult huvitab ja informatiivne.”
“Loengud olid üsnagi huvitavad ja õpetlikud. Minu meelest seni ilmselt kõige parem aine, kus peale loengu kuulamise saime ise ka lahendada ülesandeid. Õppejõud on olnud väga sõbralik ja mõistev, samuti hea huumoriga. Aitäh :)!”
“Mida rohkem elulisi näiteid, seda parem :). Aine meeldis, ülikooli õppima tulles ootasin, et midagi sellist võiks õppekavas olla.”
“Mulle meeldis, et tegime rühmatöid. Nii jäävad asjad ka paremini meelde. Töö jaoks kordasime koos. Tunnid läksid huvitavalt ja kiirelt.”
“Mina arvan, et tunnid olid põnevad. Jätkake samas vaimus :).”
“Minu arvates on loengud teema kohta juba piisavalt põnevad. Ausalt öeldes siiamaani kõige mõnusamad loengud.”
“Tunnid olid väga hästi ja põnevalt tehtud. Ei oskagi öelda, kuidas paremaks teha.”
“Minu hinnangul oli tund väga põnev. Kaasa aitas kindlasti teie huumor.”
“Loeng oli tegus ja huvitav. Seetõttu möödusid loengud kiiresti.”
“Üldiselt meeldis. Kõik oli arusaadav ja igavaid teemad anti põnevalt edasi.”
“Mulle meeldisid loengud, olid huvitavad ning mul ei hakanud kordagi igav. Võib-olla võiks olla rohkem arvutamist.”
“Kõik meeldis, ei ole midagi ette heita.”
“Üldiselt väga meeldivad teie tunnid :).”
“Loengud olid huvitavad. Oli kasulik, et me lahendasime ülesandeid koos.
“Mulle meeldis tulu-kulu ülesanne, kus pidime eelarve koostama vastavalt tõmmatud loosile.”
“Minu jaoks oli see loeng üsna keeruline, kuid samas andis hea ülevaate majandusest. Samuti oli õpetaja väga humoorikas ja põnev.”
“Mulle meeldisid väga praktilised ülesanded ja grupitööd.”
“Minu hinnangul olid antud loengud väga õpetlikud ja kasulikud. Üldiselt loengud meeldisid, õppejõud on pädev ja näited elust-enesest on väga head ja kuulama panevad.”

“Minu hinnangul oleks antud loengut keeruline anda veel põnevamalt või praktilisemalt. Üldiselt meeldis tund korraldusliku poole pealt. Sai ise kaasa lüüa tegevustes kui ka huvitavat juttu kuulata.”
“Minu hinnangul, selline raske loeng esmavaates on juba päris põnevalt antud.”
“Meeldisid elulised näited ning mõõdukas kriitilisus.”
“Oskab aidata, kui sul on isiklikke erialaseid küsimusi.”
“Üks elavamaid loenguid, soovitada miskit ei oskaks.”
“Vastab alati kõikidele küsimustele ning oskab jääda rahulikuks.”
“Põnev tund, sest õppejõud räägib teooriale juurde suhteliselt värvikaid näiteid.”
“Loengud olid huvitavad ja arusaadavad, mina midagi ei muudaks.”
“Mulle tund meeldis, kui sa ei saa millestki aru, siis on õppejõud alati nõus uuesti selgitama.”
“Meeldis kõik, eriti see, et olete Tahvlisse lisanud erinevate ülesannete lahendusi.”
“Tunnid olid minu hinnangul kasulikud.”
“Loengud olid huvitavad ja head. Kas tuleks muuta midagi, mis juba toimib?”
“Muidu tore kursus. Ainult, et arvutuste tegemine oli natukene liiga kiire ja raske oli sellega kaasas käia.”
“Meeldis, et tunnis kasutasime näiteid päris elust. Tunnis tehtud tööd olid arusaadavad. Üldiselt oli kõik meeldiv.”
“Kõik oli väga hea ja huvitav. Materjalid olid arusaadavad ja huvitavad.”

„Õpetaja on sõbralik ja abivalmis ja tunnid läksid kähku.“
„Õpetaja oli väga sõbralik ja abivalmis.“
„Õpetaja oli väga hea. Oli näha tema motiveeritust ning lõbusad tunnid tegid asja huvitavamaks.“
„Uus õpetaja on väga lahe ja chill ning seletas arusaadavalt.“
„Õpetaja oli chill ja seletas humoorikalt ning selgelt, mida ja kuidas teha.“
„Ma sain õpetajaga väga hästi läbi ja tore oli temaga õppida. Õpetaja viskas paar nalja ja oli mega chill.“
„Õpetaja oli chill ja õpetas hästi.“
„Õpetaja oli lahe ja tund oli hea päeva lõppu.“
„Õpetaja oli abistav, rahulik ja mitte eriti range.“
„Õpetajaga jäin vägagi rahule. Te olete üks mu top 3 õpetajatest. Õpetaja oli chill, ei karjunud ega läinud närvi ja õpetas väga selgelt ja arusaadavalt.“
„Õpetaja oli väga äge ja sõbralik, aitas koguaeg kaasa kui oli vaja, aga kahjuks õpetaja nimi meelde ei jäänud. Suur aitäh õpetajale ja koolile.“
„Õppetöö oli väga tore, õpetaja on rõõmsameelne ja abistav.“
„Ma olin väga rahul õpetaja ja tunniga.“
„Õpetaja tegi tunnid huvitavaks ja lõbusaks.“
„Õpetaja oli väga tore, mõistlik ja abivalmis.“

„Teemad olid väga meeldivad. Eriti meeldisid paljud toodud näited päriselust.“
„Kaasahaarav ja nooruslik. Üldiselt meeldis. Kogu informatsioon oli konkreetne ja arusaadav.“
„Mulle meeldis, et üpris palju tegime praktilisi ülesandeid tunnis ja pärast saime ühiselt tulemusi arutada.“
„Mulle väga meeldis. Rühmatööd olid asjalikud ja praktilised. Teisiti ei oskaks midagi teha. Kõik oli hästi ära seletatud ja kui keegi aru ei saanud, siis selgitati nii kaua kuni saadi aru.“
„Loeng oli väga põnev ja praktiline. Head elulised näited olid ja loeng oli suht vaba suht vahva ja humoorikas.“
„Mulle tunnid meeldisid. Loengud olid lõbusad ja sai ka nalja tehtud. Teemad seletati mõistvalt lahti, näited elust aitasid palju kaasa.“
„Kõik väga hea :). Meeldis, et arvestustöös võis kasutada oma materjali, palju vähem pabistamist sellisel juhul.“
„Usun, et hetkene ülesannete läbilahendamine on kõvasti kasuks tulnud. Meeldisid grupitööd, kus saime infot ise otsida ja hiljem klassiga võrrelda ja arutada.“

„Minu arvates olid loengud väga põnevad ja praktilised. Grupitööd olid huvitavad ja hinnang on 10/10-st. Iga tund oli väga õpetlik ja andis oskuseid, mida ka tulevikus saaks rakendada. Mina ei muudaks loengutes midagi, kõik meeldis.“
„See loeng oli minu arust kõigi teistega võrreldes kõige põnevam. Kõik oli hästi arusaadav ja teemade seletused olid huvitavalt kavandatud.“
„Kõik oli super!“
„Tunnid olid väga huvitavad ja sisukad. Hea oli see ,et näiteid oli võimalik tuua päriselust, mis tegi informatsiooni omastamise lihtsamaks.“
„Antud loengus oli väga hea ja mugav osaleda. Aitäh :)!“
„Üldiselt kõik meeldis.“
„Arvan, et loengud olid hästi üles ehitatud, sest oli palju praktilist poolt ja grupitöid, mida teistes loengutes on väga vähe.“
„Üldiselt oli huvitav, kuna mulle väga ei meeldi tunnid, kus õpetaja loeb slaidide pealt kõik maha ja midagi ei selgita. Meeldis ka, et ei olnud väga rahutu keskkond ja asjadega ei pidanud kiirustama.“
„Mulle meeldis vaba ning inspireeriv õhkkond ja see, et töös sai kasutada enda materjali. Mulle üldiselt ei jäägi tuupides midagi meelde.“
„Tunnid olid väga huvitavad ja praktilised.“

„Minu arust enam põnevamalt ei saakski. Siiani olnud kõige põnevamaks loenguks ja hästi korraldatud.“
„Loeng oli põnev. Mulle meeldis ja sain targemaks. Ühel tunnil ülesandes kasutatud pangakonto lisas põnevust veelgi juurde.“
„Loengud olid põnevad ja tavapärast und peale ei tulnud. Nendel kordadel, kui ei saanud kohal käia, oleksin hea meelega kuulanud läbi Zoomi.“
„Kõike saab alati paremini, aga majanduse tunnid olid alati mingis mõttes juba põnevad ja pakkusid nii-öelda pinget. Mulle meeldisid need tunnid väga ning ei oskaks midagi paranduseks öelda. Aitäh põnevate tundide eest!“
„Loengud olid alati huvitavad ja kaasavad, kindlasti meeldis ja oli huvitav arvestades, et teema ise on suhteliselt igav.“
„Loengud olid ülesehituselt sisukad ning põnevad. Praktilisi ülesandeid ja rühmatöid oli piisavalt, et teema rakendusest aru saada. Ülesanded olid loomulikult väga elulised ning teemakohased.“
„Mulle väga meeldis. Muidu oleks igav kui pikk jutt kolm tundi kuulata, aga põnev seletus ja grupitööd! Väga hästi lahendatud tunnid. Arvestustööd ka 10-st/10.“

„Mulle väga meeldis. Hea, et panite meid grupitööd tegema, mitte ei pidanud lihtsalt istuma ja kuulama. See osa majandusest oli igatahes palju parem ja huvitavam, kui need mida enne olen kuulanud.“
„Õppeaine meeldis, sest ei olnud igav ning minu jaoks oli see uus. Õppejõud oli samuti väga tore ja hea kuulata.“
„Antud aine oli üks põnevamaid ja praktilisi harjutusi oli piisavalt.“
„Ma arvan, et üks paremini üles ehitatud õppeaineid.“
„Õppejõud suudab teha suhteliselt keerulised ja igavad teemad ka täielikule majanduse võhikule loogiliseks ning arusaadavaks. Elulised näited ning grupitööd olid head.“
„Kolm tundi möödusid kiiresti, oli põnev, polnud üldse tuim kuulamine.“
„Väga haaravad loengud olid ning kasutati huvitavat õpetamise strateegiat.“
„Loengud olid vahvad, jätkake samamoodi!“
„Väga hästi ja praktiliselt läbi viidud loengud. Kõik meeldis.“
„Isiklikult arvan, et põnevamalt/praktilisemalt seda tundi pole võimalik anda. Mulle meeldib, et selles loengus saab ennast vabalt tunda. Madis räägib huvitavaid lugusid, toob häid näiteid ja vahest teeb natukene pulli ja see kõik teeb selle tunni põnevaks. Lisaks see, et võime kasutada oma konspekti annab motivatsiooni tunnis kõike kuulata ja kirja panna.“
„Üldiselt oli väga huvitav loeng ning kindlasti ka eluks üks rohkem vajaminevaid aineid. Mina isiklikult ei muudaks selleks huvitavas tunnis midagi. Jätkake samas vaimus :)!“

„Arvan, et loengute ülesehitus oli hea, kuna ei pidanud kuulama kuiva teooria mahalugemist slaididelt, vaid õppisime väga palju läbi päriseluliste näidete ja ülesannete. Ühtlasi meeldis, et keskendusime igapäevasematele teemadele, mida võiks meil ja minna ning ei läinud kõikides teemades pisidetailideni, mis oleksid võinud segadust tekitada.“
„Teie loengud muidu meeldisid, teil on hea ja tugev hääletoon, mis motiveerib tunnis kuulama.“
„Oli väga huvitav ja mitmekülgne. Elulised näited ilmestasid loenguid hästi.“
„Kindlasti üks tund nädalas, kus oli reaalselt põnev ja teemasid käsitleti nii, et need meile olulised oleks ja arusaadavad.“
„Üldiselt oli väga toredad ja huvitavad tunnid. Sai kaasa rääkida ja mõelda, mitte ei pidanud ainult teooriat tuupima ja kirjutama.“
„Ainukene miinus oli see, et loengud toimusid hilja. Ülejäänud kõik meeldis. Tõite välja elulisi näiteid, tegite tunni huvitavaks tehes veidi nalja ning kaasahaaravaid grupitöid.“
„Kõik tundus vägagi huvitav. Oli palju huvitavaid ülesandeid ja näiteid. Kui teil tekib/juhtub elus veel huvitavaid näiteid, siis soovitan ka edaspidi nendest tunnis rääkida.“
„Oli väga põnev ja efektiivne õpetamismeetod. Teadmisi  kinnistasid näited päriselust ja eksamite tagasiside.“
„Loengud olid väga huvitavad ja harivad. Kõik sobis!“
„Üldiselt väga meeldis!“

„Minu arust anti loengut väga praktiliselt ja põnevalt. Üldiselt kõik meeldis.“
„Õppejõud oli meeldiv ja loengud olid huvitavad.“
„Eriti meeldisid mulle elulised näited ja lihtne selgitus. Loengud olid iseenesest sisukad ja väga vajalikud. Aitäh!“
„Loengute formaat oli põnevam, kui paljud teised teooriatunnid. Kuid raskeks tegi asja see, et loengud toimusid õhtuti ja väsimus tuli peale.“
„Loengud meeldisid väga. Praktilisust oli palju tänu tunnis toimuvatele rühmatöödele. Loengud olid huvitavad ja õpetlikud ning tänu sellele ei jäänud tunnis ka magama. Õppejõud oli tore, rõõmus ja teda oli hea kuulata.“
„Mulle meeldis väga ja huvitav oli kuulata. Ülesanded/harjutused olid praktilised ja aitasid arvestustööks õppida.“
„Enam põnevamalt poleks võimalik antud tundi anda!“
„Mulle väga meeldis. Ei oskaks midagi soovitada.“
„Mulle meeldisid interaktiivsed rühmatööd ja arutelud.“
„Kursus oli väga mugav ja „lihtne“. Keerulised teemad said läbi praktiliste ülesannete paremini selgeks.“
„Minul oli põnev terve kursuse vältel! Aitäh :).“
„Minu hinnangul olid loengud väga hästi ja arusaadavalt koostatud.“

„Õpetaja sobis, kuna seletas kõik töökäigud kenasti lahti.“
„Õpetaja oli nii hea, kui vähegi küsida oskaks. Huumorit taipab, hindamisega aus ning suhtub õpilastesse nagu päris inimestesse.“
„Madis on väga hea õpetaja, kõik ülesanded, mis ta andis sobisid.“
„Õpetaja sobis väga hästi. Tal on hea õpetamisviis, sõbralik, hea huumorimeel ning kui abi on vaja, siis on ka abivalmis.“
„Õpetaja sobis, sest oli meiega lõbus, osaks nalja visata ja tal on head erialased kogemused/teadmised.“
„Õpetaja sobis, on piisavalt laheda ja huvitava jutuga, oskab suhelda jne.“
„Õpetaja sobis hästi, õpetas ning viis ainet läbi sujuvalt ja arusaadavalt.“
„Õpetajal on hea huumorimeel ja oskab õpetada. Tunnid ei ole igavad ning selgitab teemasid huvitavalt.“
„Madis reaalselt teacher of the year, parim õpetaja kes mul üldse olnud on 16 aasta jooksul.“
„Õpetaja polnud range ja vastas kõikidele küsimustele.“
„Õpetaja oli väga hea, tore, abivalmis. Aitäh Madisele, et ta õpetas meid!“
„5+ õpetaja, tegi nalja ja oli põnev.“
„Õpetaja oli väga muhe ja oskas nalja teha, mis tegi tunni huvitavaks.“
„Õpetaja oli väga sõbralik ja selgitas asju väga arusaadavalt. Paremat õpetajat ei oleks saanud olla.“

„Õpetaja oli lõbus ja tõi palju päriselu näiteid teemade juurde.“
„Õpetaja oskas noortega suhelda, oli tore ja seletas hästi.“
„Õpetaja oli väga hea. Sõbralik, vastutulelik ning oskaks õpilastega suhelda.“
„Õpetaja oli väga tore ja oskas õpilastega rääkida.“
„Õpetaja oli hea abivalmis ja sõbralik.“
„Õpetaja sobis vahva, tore, humoorikas. Oskas õpetada, muutis tunnid huvitavaks.“
„Õpetaja sobis väga hästi, ilmselt üks parimaid, sest tunnis sai mõõdukalt nalja, aga ei läinud liiale.“
„Õpetajale meeldisid teemad, millest ta rääkis ja tundub, et ta teab palju.“
„Minu arust oli meil väga tore ja lahe õpetaja.“
„Õpetaja õpetas väga hästi, oli alati positiivse meelega, naljakas ja tark.“

Rekvisiidid

Eesti Haridus- ja Majandusteaduste Akadeemia OÜ

Kontonumber: EE312200221061729905, Swedbank

Registrikood: 12511355